Planograf

Zařízení pro měření podélných profilů nerovnosti splňující požadavky norem ČSN 736175 a EN 13036-6. Planograf je dodáván v délce 4 m, dělitelný na polovinu – lze jej tedy vozit na běžném přívěsném vozíku. Složení, náklad i obsluhu zvládne jedna osoba.

mach0801

Planograf je napájen buď z externí autobaterie nebo z automobilové zásuvky. Měření je možno zaznamenávat buď na průmyslový počítač nebo přímo do notebooku. Maximální měřitelná nerovnost je standartně 40 mm, lze ji ale na přání zákazníka zvýšit. Přesnost měření je 0,1 mm. Měřená vzdálenost je v případě použití notebooku neomezená. Naměřené hodnoty jsou ukládány do .txt nebo .xls souboru.

mach0802

Zařízení je možné nastavit tak aby místo při překročení povolené nerovnosti označil sprejem. Lze si navolit počáteční staničení a vzdálenost lze přičítat i odčítat. Během měření je možné v záznamu označovat body (mostní závěry, kanalizační vpustě, železniční přejezd apod.).

mach0803

Zařízení je dodáváno s návodem k použití, plánem údržby, prohlášením o bezpečnosti a kalibračním listem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>