Míchačka asfaltové směsi

Zařízení je výsledkem dlouhého vývoje kdy jsme se snažili odstranit veškéré neduhy míchaček ostatních výrobců. Výsledkem je zařízení jež dokáže efektivně namíchat libovolné množství směsi v rozsahu od 4 kg do 60 kg.

mach1202

Míchačka je navržena tak, aby bylo možno během míchání pozorovat směs bez úniku tepla nebo přes malý otvor doplnit přísady. Míchačka je schopna vyhřát míchací buben až na 200 stupňů Celsia a tuto teplotu konstantně udržovat.

mach1201

Díky speciální konstrukci zvládne vysypat velkou navážku i slabší jedinec aniž by hrozilo popálení. Nabízíme dvě varianty vyklápění – jak elektrickou tak mechanickou. Míchačka se obsluhuje tlačítkovým panelem umístěným mimo tělo míchačky.

Zařízení je standartně dodáváno s nástroji pro čištění a velkou kvartační mísou, s návodem k obsluze, plánem údržby a prohlášením o shodě.

Obsluhu zvládne jedna osoba.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>