Kdo jsme

Firma CON – TECH CZ s.r.o. je zámečnickou firmou specializující se na výrobu přístrojů pro zkušební laboratoře.

Počátky naší firmy sahají až do roku 1992 kdy se pod označením „Laboratorni stroje JÍŠA“ začalo s výrobou prvních jednoduchých strojů pro laboratoře. Kolem roku 2000 „Laboratorní stroje JÍŠA“ z důvodů vysoké poptávky přerostly do firmy CON – TECH CZ s.r.o. a rozšířily svojí výrobu i do zahraničí. Naše stroje dnes pracují např. v laboratořích na Slovensku, v Německu, Švýcarsku nebo v Kanadě.

Výroba laboratorních strojů a zařízení je stále naší hlavní činností. Zabýváme se nejen výrobou tradičních strojů jako jsou různé zhutňovače a vyjížděče ale nebojíme se pustit ani do výroby zcela nových přístrojů, ať už dle norem nebo dle přání zákazníka. Největší zkušenosti máme s výrobou vyjížděče kolejí. Důkazem je náš nejstarší vyjížděč kolejí v laboratoři v Praze, který bez větších oprav pracuje již 17 let.

Díky vysoké kvalitě provedení a přesnosti výroby jsme byli osloveni i zákazníky z jiných odvětví. Krajské oddíly Hasičského Záchranného Sboru si od nás nechaly zpracovat návrh na výrobu mobilních dekontaminačních linek pro zásahy v chemicky, virově či jinak kontaminovaném území. Zakázku jsme poté realizovali. Další dekontaminačních linek jsme vyráběli také pro armádu ČR. Spolupráce se státními institucemi si velmi vážíme a jsme rádi, že se na nás znovu obracejí. Pokud Vás zajímá bližší specifikace zařízení projděte si naše www stránky.

Dlouhodobě spolupracujeme se Zoologickou zahradou v Ústí nad Labem a v Bratislavě kde se zabýváme výrobou zabezpečovacích mechanismů, voliér, výběhů, krmných jednotek apod. Zde se soustředíme hlavně na funkčnost a bezpečí zvířat. Při projekci spolupracujeme s veterinářem a konkrétními ošetřovateli abychom vytvořili co nejlepší prostředí.

I přes tuto specializaci se stále zábýváme klasickou zámečnickou výrobou jako jsou okenní a dveřní mříže, ploty, brány, rošty, různé přípravky, kotvy, ad. Nebojte se tedy na nás obrátit s jakýmkoliv přáním!

Váš tým ConTech CZ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>