Vyjížděč kolejí COMBI

Zkušební zařízení pro stanovení náchylnosti asfaltových směsí k trvalé deformaci pod účinkem zatížení. Zařízení splňuje požadavky normy ČSN EN 12697-22 pro malá zařízení. Temperace vzorku je prováděna buď vzduchem nebo ve vodní lázni. Velikost zkoušeného vzorku je 240 x 320 mm.

mach0104

Zařízení je plně automatické. Obsluha vloží zkušební vzorky a stroj zapne. Uvnitř se vzorky požadovanou dobu temperují. Temperace ve vodě probíhá při otevřeném krytu z důvodu kondenzace ohřáté vody. Pokud je v blízkosti vodovodní řád je možné automaticky doplňovat vodu a držet stálou hladinu. Při teplotě vody 50 stupňů Celsia dochází k velkému odparu. Po ujetí navoleného počtu cyklů se stroj automaticky vypne. Průběh zkoušky je možné sledovat na dálku z kanceláře nebo z domova. Výsledky jsou ukládány do souboru .xls a je možné je rovněž stáhnout na dálku.

mach0103

Zařízení je dodáváno s návodem k obsluze, plánem údržby a kalibračním listem.

Obsluhu zvládne jedna osoba.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>